Skip to content
ipad_ebook_twoj_kierunek_szczescia_korina_fengshui

E-book „Feng shui – Twój kierunek szczęścia”

149,00 zł

W ostatnim czasie zbyt często padasz ofiarą przykrych, niefortunnych zdarzeń? Co chwila gubisz klucze, angażujesz się w związki bez przyszłości, otrzymujesz kolejne mandaty, a w pracy każdy oprócz Ciebie dostaje awans? Przypalając kolejne danie w kuchni, zaczynasz odnosić dziwne wrażenie, że prześladuje Cię po prostu pech?

To dobry moment na to, żebyś sprawdziła, w którym kierunku skierowane jest Twoje łóżko, biurko, ulubione miejsce do odpoczynku czy miejsce przy stole. Istnieje duża szansa, że zmieniając ich ustawienie zgodnie z moimi zaleceniami, pozbędziesz się wielu problemów i zmartwień

Każdy z kierunków świata identyfikuje się z określonym rodzajem energii chi, która ma bezpośredni wpływ na jakość Twojego życia. Może być sprzyjający lub nie, a w tym e-booku zdobędziesz wiedzę, jak je wykorzystać, żeby działały na Twoją korzyść.

Ze świadomego wyboru odpowiedniego kierunku możesz korzystać, kiedy:
– pracujesz przy biurku, negocjujesz ważne kwestie w pracy,
– uczestniczysz w spotkaniach i zebraniach,
– odpoczywasz w domu,
– czytasz książkę w ulubionym fotelu, oglądasz film siedząc na sofie,
– jesz posiłek,
– medytujesz,
– śpisz.

Po przeczytaniu e-booka będziesz wiedziała, w którą stronę skierować poszczególne części ciała w trakcie snu, pracy lub odpoczynku tak, aby poprawić swoje samopoczucie, zdrowie, sytuację materialną oraz wszelkie relacje z innymi. Dowiesz się też, czym jest trygram, jak obliczyć swój osobisty kierunek szczęścia oraz wyznaczyć go na przestrzeni Twojego domu.