Skip to content

Konsultacje biznesowe Feng Shui

Jesteś w trakcie poszukiwań idealnego lokalu biurowego lub chciałbyś zmaksymalizować korzyści płynące z przestrzeni obecnego miejsca pracy? A może zastanawiasz się, co zrobić, żeby przychodziło do niego więcej osób zainteresowanych Twoimi usługami lub produktami, panowała w nim lepsza atmosfera i po prostu chciało się tam spędzać czas? Na podstawie dostarczonych przez Ciebie dokumentów, dokonam analizy i zaproponuję skuteczne rozwiązania, które pomogą zwiększyć dochody i rozwój Twojej firmy.

Rozmieszczenie biurek, kasy fiskalnej, położenie drzwi, okien i korytarzy – wydawałoby się, że to są tylko szczegóły, a jednak mają znaczący wpływ na płynność finansową, relacje między pracownikami i szanse na sukces. Pomogę zaaranżować przestrzeń biura w taki sposób, żeby przyciągnąć do Twojego biznesu jak najwięcej klientów, pomyślności i pieniędzy!

konsultacje biznesowe feng shui

Dlaczego feng shui może mieć decydujący wpływ na sukces Twojego biznesu?

Już ponad 3000 lat temu chińscy cesarze, budując swoje pałace lub grobowce, zdawali sobie sprawę ze związku jaki istnieje między ich kształtem, rozmieszczeniem poszczególnych elementów w środku i krajobrazem znajdującym się na zewnątrz, a ogólną pomyślnością. Budynki były zlokalizowane w takich miejscach, które zapewniały największą harmonię z otoczeniem.

Wykorzystanie zasad feng shui w projektach architektonicznych nie są obecnie tylko domeną wschodnich krajów, takich jak Chiny, Tajwan, Malezja czy Singapur. Wiele międzynarodowych firm, np. Disney, Starbucks, Hard Rock Cafe, Tiffany czy Apple korzystało z usług konsultantów feng shui w trakcie projektowania swoich kluczowych sklepów czy biurowców, czyniąc z nich najbardziej ruchliwe punkty sprzedaży.

Znani przedsiębiorcy tacy jak Bill Gates (Microsoft), Richard Branson (Virgin) czy Anita Roddick (Body Shop) korzystali z feng shui w celu zwiększenia wydajności swoich biznesów. Nawet Donald Trump w połowie lat 90-tych zatrudnił specjalistów od feng shui do rozwoju swojego Trump International Hotel & Tower w Columbus Circle w Nowym Jorku.

Odpowiednia optymalizacja przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych sprawi, że Twój biznes będzie lepiej prosperował, a miejsce pracy stanie się przyjaznym, inspirującym środowiskiem, które będzie wspierać pracowników w ich codziennych obowiązkach. Będą bardziej zmotywowani, produktywni, a to wszystko wpłynie pozytywnie na ich relacje między sobą i kontakt z przełożonymi. Do biura emanującego dobrą energią, zapewniającego poczucie bezpieczeństwa i spokój dużo chętniej przychodzą nie tylko pracownicy, ale również klienci.

Przygotowałam dla Ciebie dwie oferty:

Ekspertyza biura

BY ZAGWARANTOWAĆ ZYSKI
I EFEKTYWNOŚĆ ZESPOŁU

Poszukiwania nowego BIURA lub aranżacja istniejącego:

 • zweryfikuję czy ma potencjał biznesowy i czy jest odpowiedni dla prowadzonej przez Ciebie działalności
 • przeanalizuję otoczenie, w jakim się znajduje,
 • doradzę, jakie meble, elementy dekoracji i kolory zastosować, aby sprzyjały Twoim celom biznesowym,
 • wskażę, gdzie najkorzystniej ulokować konkretne działy zgodnie z ich funkcjami rozdysponować poszczególne miejsca pracy dla zatrudnionych tak, by maksymalnie wykorzystać ich potencjał, np. skrupulatna księgowość powinna znajdować się w innej przestrzeni niż dynamiczny dział sprzedaży i marketing,
 • podpowiem, jak zrekompensować problematyczne obszary , aby ograniczyć ich negatywny wpływ,
 • określę najkorzystniejsze skierowanie strategicznych stanowisk pracy dla zwiększenia wydajności.
 • Wyniki ekspertyzy omówię podczas konsultacji. Spotkanie (na miejscu lub online) potrwa między 90 a 120 min w zależności od złożoności Twojej firmy i ilości pracowników.

Ekspertyuza lokalu

by zwiększyć zyski
i pozyskać klientów

Poszukiwania nowego LOKALU KOMERCYJNEGO lub aranżacja istniejącego:

 • zweryfikuję czy twój lokal lub biuro ma potencjał biznesowy i czy jest odpowiedni dla prowadzonej przez Ciebie działalności,
 • przeanalizuję otoczenie, w jakim się znajduje,
 • doradzę, gdzie postawić recepcję, w którym miejscu powiesić najdroższą kolekcję, żeby lepiej się sprzedawała albo gdzie najkorzystniej umieścić w sklepie konkretny asortyment (np. dział dziecięcy, damski, męski, biżuterię, bieliznę itp.), aby wzbudzał większe zainteresowanie,
 • doradzę, jakie meble, elementy dekoracji i kolory zastosować, aby sprzyjały Twoim celom biznesowym (np. klientom w restauracji lepiej się siedziało i nie chcieli zbyt prędko z niej wychodzić albo by wspierały współpracę z partnerami),
 • wskażę najkorzystniejsze ułożenie dla ważnych elementów, takich jak kasa fiskalna , biuro dyrektora czy strefa VIP, zgodnie z potencjałem przestrzeni, by uzyskać optymalne środowisko wspierające dobrobyt firmy,
 • podpowiem , jak zrekompensować problematyczne obszary , aby ograniczyć ich negatywny wpływ,
 • określę najkorzystniejsze skierowanie strategicznych stanowisk pracy dla zwiększenia wydajności.
 • Wyniki ekspertyzy omówię podczas konsultacji. Spotkanie (na miejscu lub online) potrwa między 60 a 120 minut w zależności od rozmiarów lokalu i ilości pracowników.
Korina_5_konsultacje_biznesowe

W celu zakupu usługi

wyślij do mnie maila

Korina_5_konsultacje_biznesowe

Opisz swoją sytuację i jakie masz oczekiwania, a chętnie Ci pomogę.

Jeśli chcesz przeprowadzić konsultację feng shui, będę potrzebować od Ciebie kilku niezbędnych informacji. Proszę przygotuj i prześlij do mnie: 

1. Plan biura lub lokalu

2. Dokładny adres

3. Rok budowy budynku, rok wprowadzenia się do lokalu i informacje o przeprowadzonych większych remontach 

4. Zdjęcia i wideo z biura lub lokalu

5. Daty urodzenia kluczowych pracowników wraz informacją o czynnościach jakie wykonują w firmie 

6. Branża / rodzaj działalności firmy

7. Wielkość powierzchni w m2 (nie wliczając tarasów ani balkonów)

Znając powyższe parametry będę mogła ustalić kosztorys i zarezerwować dla Ciebie  termin konsultacji. Każda analiza dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Szacunkowy koszt i czas wykonania danej usługi może się różnić ze względu na metraż i złożoność analizy. 

Jeśli masz jakieś pytania, zajrzyj do zakładki FAQ lub zobacz historie moich klientów

Klienci o współpracy ze mną

Współpracowałam z:

Tataj-innovation-uslugi-biznes2
Looks-by-Luks-Uslugi-biznes1
networkia-uslugi-biznes-big
logo roz
NATURMED OK 1 kolor
logo hauhau
logo