Skip to content

Korina Hortyńska
Konsultantka Feng Shui 

Kreuję magnetyczne przestrzenie. Inspiruję do piękna i życia w równowadze

Cześć jestem Korina Hortyńska w moim bogatym w piękne doświadczenia życiu, poszukiwałam swojego miejsca na ziemi. Dzięki temu mieszkałam w pięciu krajach, na dwóch kontynentach, przeprowadzałam się już w sumie 30 razy. To sprawiło, że zmiana stała się dla mnie czymś zupełnie naturalnym, a feng shui pomogło mi nauczyć się adaptować do ciągłych zmian

Po 12 latach spędzonych w urzekającej swym pięknem i magią Barcelonie, przeprowadziłam się do Polski, skąd jest mi łatwiej wspierać w zmianie osoby, którym pomagam osiągnąć zamierzone cele, dzięki odpowiedniej aranżacji przestrzeni zarówno prywatnych jak i biznesowych. 

Zainteresowanie filozofią feng shui, pojawiło się u mnie już w dzieciństwie, kiedy będąc małą dziewczynką natrafiłam w bibliotece taty na książkę poświęconą właśnie feng shui. Do tej pory pamiętam, jak wielkie wrażenie wywołało we mnie odkrycie, że istnieje ścisły związek między otaczającym nas światem, a dynamiką życia. Zaczęłam rozumieć, że to czym się otaczamy, czym wypełniamy nasze przestrzenie i nasze życia determinuje przepływ energii wokół nas. Miejsca i wydarzenia w moim życiu potwierdziły mi jak zmiana środowiska może wpłynąć na zdarzenia i los człowieka.

omnie-1

Po tylu latach już wiem jak ważne jest piękno i harmonia, a moja misją stało się inspirowanie innych ludzi, by otoczenie wspierało ich na codzień. Uwielbiam równowagę w życiu, kocham się śmiać i czerpać z niego pełnymi garściami. Jestem pasjonatką poznawania siebie poprzez rozwój osobisty i ciągłego odkrywania swojego wnętrza, przekonań i podświadomych wierzeń. Dzięki czemu mogę odczuwać jeszcze więcej wolności i lekkości. Dokładnie tym jest dla mnie Feng Shui, inspiracją do zmiany swojego otoczenia, aby energia obecna w naszej domowej przestrzeni przepływała swobodnie i sprzyjała pozytywnym zmianom w naszym życiu.

Przestrzeń, w której spędzasz najwięcej czasu może pobudzać kreatywność, zwiększać poziom energii, wspierać i chronić, ale z doświadczenia wiem, że bardzo często ona Cię przytłacza, osłabia, wzbudza niepokój i hamuje rozwój. Kiedy poznaje przestrzeń osoby, z którą pracuję, przy użyciu różnych narzędzi, technik i formuł metafizyki chińskiej oraz intuicji, skutecznie pomagam transformować ją w taki sposób by wspierała realizacje jej pragnień i celów.

Często słyszę od osób z którymi pracuję, że mam w sobie spokój, którym emanuje. Uważam, że to zasługa miejsc, w których spędzam czas. Obiecuję, że Twoja przestrzeń też może zasilać Cię w ten sposób. Pomogę Ci dokonać pozytywnej przemiany i poczuć się lepiej we własnym domu. Wystarczy decyzja i pierwszy krok w kierunku swojego miejsca mocy.

 

A tego na pewno o mnie nie wiedziałaś

Component 21 – 1

Zdrowy styl życia i odżywiania są dla mnie ważne. Byłam wegetarianką, weganką, nie jadłam glutenu, cukru oraz przerobiłam wszystkie możliwe diety. Przez kilka lat prowadziłam w Barcelonie firmę sprzedającą bezglutenowe, wegańskie muffiny, które sama piekłam na przestrzeni malutkiej kuchni, posiadającej zaledwie 2,5 metra.

Uwielbiam muzykę swingową, a tym samym taniec lindy hop i balboa! Sprawiają mi niesamowitą przyjemność. Jest w nich tyle dziecięcej radości. Jestem przekonana, że w poprzednim wcieleniu żyłam w latach 30-tych w Nowym Orleanie, tańcząc do białego rana.

Component 22 – 1
Component 23 – 1

Kocham podróże do najdalszych zakątków świata. Uwielbiam podróżować po Azji Południowo- Wschodniej. Moim największym marzeniem jest dotrzeć do Francuskiej Polinezji i Wysp Kokosowych. Choć na tą chwilę najbardziej ciągnie mnie do Meksyku i krajów Ameryki Południowej.

Uwielbiam się uczyć i poszerzać wiedzę zwłaszcza w zakresie rozwoju osobistego. Feng shui na początku było tylko pasją, ale z czasem przerodziło się w pomysł na własny biznes. Gdy któregoś dnia zaczęłam wieszać dyplomy ukończenia kursów, zaczęło brakować ściany. Co więcej, zbiór stale się powiększa, bo metafizyka chińska to bardzo obszerna dziedzina, którą można zgłębiać latami, a mój pęd do wiedzy wciąz rośnie.

Component 24 – 1

Zapraszam do pobrania bezpłatnych e-booków:

ipad_ebook1_PL

Sypialnia

HARMONIJNA SYPIALNIA
W JEDEN WEEKEND

Sprawdź, jak zaaranżować sypialnię zgodnie z
zasadami feng shui, by przyciągnąć do siebie
miłość, namiętność i lepszy sen

ipad_Ebook3_PL_moc-uwalniania

Moc uwalniania

POZBĄDŹ SIĘ NADMIARU
RZECZY

Uwolnij się od starych, niepotrzebnych rzeczy i
popraw jakość swojego życia