Skip to content

Korina Hortyńska
Konsultantka Feng Shui

Niezależnie od tego, czy zaczynasz lub rozwijasz swój
biznes, stawiasz czoła indywidualnym wyzwaniom,
czy chcesz zmienić swoje życie osobiste – jestem tutaj, aby Ci w tym pomóc.

Nazywam się Korina Hortyńska i od 12 lat mieszkam w Barcelonie. Jednak zanim odkryłam moje miejsce na ziemi, mieszkałam w pięciu krajach, na dwóch kontynentach, gdzie przeprowadzałam się w sumie ponad 26 razy. To sprawiło, że zmiana stała się dla mnie czymś kompletnie naturalnym.

Zainteresowanie tematem feng shui pojawiło się u mnie już w dzieciństwie. Jako mała dziewczynka, pomagając układać książki w bibliotece taty, natrafiłam na niezwykle interesującą pozycję – książkę poświęconą feng shui. Do tej pory pamiętam, jak wielkie wrażenie wywołało we mnie odkrycie, że istnieje ścisły związek między otaczającym nas światem, a dynamiką życia.

Jednak zanim doszłam do tego, co naprawdę chcę robić w życiu, próbowałam swoich sił na wielu różnych płaszczyznach: administracja, kadry, zarządzanie. Wszystkie te stanowiska dotyczyły pracy z drugim człowiekiem oraz wymagały dobrej organizacji i analitycznego myślenia – czyli dokładnie tego, czego obecnie używam w trakcie moich konsultacji.

omnie-1

Przy tak wielu różnych przeprowadzkach, feng shui pomogło mi nauczyć się adaptować do ciągłych zmian.
Dzięki nim miałam też okazję poznać od podszewki wiele różnych przestrzeni, układów mieszkań i przetestować na własnej skórze wpływ otoczenia na moje własne życie. Takie doświadczenia tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że miejsce, gdzie najczęściej przebywamy ma wpływ na nasze emocje, decyzje i to, co nas spotyka.
Dlatego warto zadbać o to, żeby było pełne harmonii i dawało poczucie bezpieczeństwa.

Przestrzeń, w której spędzasz najwięcej czasu może pobudzać kreatywność, zwiększać energię, wspierać i chronić, ale z doświadczenia wiem, że bardzo często ona Cię przytłacza, osłabia, wzbudza niepokój i hamuje rozwój. Pomogę Ci dokonać pozytywnej przemiany!

Jeśli marzysz o tym, żeby w końcu poczuć się lepiej we własnym domu, sprawić, żeby stał się Twoim sanktuarium, osiągnąć spokój i harmonię w życiu, przyciągnąć powodzenie w sferach miłosnych i finansowych, to… umów się ze mną na 30-minutową bezpłatną konsultację, a ja zobaczę, jak mogę Ci pomóc.

A tego na pewno o mnie nie wiedziałaś

Component 21 – 1

Zdrowy styl życia i odżywiania są dla mnie ważne. Byłam wegetarianką, weganką, nie jadłam glutenu, cukru oraz przerobiłam wszystkie możliwe diety. Przez kilka lat prowadziłam w Barcelonie firmę sprzedającą bezglutenowe, wegańskie muffiny, które sama piekłam na przestrzeni malutkiej kuchni, posiadającej zaledwie 2,5 metra.

Uwielbiam muzykę swingową, a tym samym taniec lindy hop i balboa! Sprawiają mi niesamowitą przyjemność. Jest w nich tyle dziecięcej radości. Jestem przekonana, że w poprzednim wcieleniu żyłam w latach 30-tych w Nowym Orleanie, tańcząc do białego rana.

Component 22 – 1
Component 23 – 1

Kocham podróże do najdalszych zakątków świata. Uwielbiam podróżować po Azji Południowo- Wschodniej. Moim największym marzeniem jest dotrzeć do Francuskiej Polinezji i Wysp Kokosowych. Choć na tą chwilę najbardziej ciągnie mnie do Meksyku i krajów Ameryki Południowej.

Uwielbiam się uczyć i poszerzać wiedzę zwłaszcza w zakresie rozwoju osobistego. Feng shui na początku było tylko pasją, ale z czasem przerodziło się w pomysł na własny biznes. Gdy któregoś dnia zaczęłam wieszać dyplomy ukończenia kursów, zaczęło brakować ściany. Co więcej, zbiór stale się powiększa, bo metafizyka chińska to bardzo obszerna dziedzina, którą można zgłębiać latami, a mój pęd do wiedzy wciąz rośnie.

Component 24 – 1

Zapraszam do pobrania bezpłatnych e-booków:

ipad_ebook1_PL

Sypialnia

HARMONIJNA SYPIALNIA
W JEDEN WEEKEND

Sprawdź, jak zaaranżować sypialnię zgodnie z
zasadami feng shui, by przyciągnąć do siebie
miłość, namiętność i lepszy sen

ipad_Ebook3_PL_moc-uwalniania

Moc uwalniania

POZBĄDŹ SIĘ NADMIARU
RZECZY

Uwolnij się od starych, niepotrzebnych rzeczy i
popraw jakość swojego życia